آخرالزمان

غرب صلیبی و صهیونی و مجامع مخفی متوجه شده بودند یکی از موضوعاتی که جهان اسلام را به هم پیوند می دهد امید به ظهور است و با توجه به اطلاعاتی که از منابع ما داشتند تمام تلاششان را کردند تا با ایجاد یک آخرالزمان جعلی توان این منطقه را تخلیه کنند. آنها با توجه به اطلاع از احادیث پیامبر و اشاره به خروج سفیانی و نسب او که به بنی امیه بر می گردد، آرام آرام جریانی را در منطقه دامن زدند تا شباهت زیادی به وقایع قبل از ظهور ایجاد کنند.


هشتادمین همایش موسسه موعود  که نخستین همایش موسسه در سال 93 بود در آستانه میلاد مبارک حضرت زهرا سلام الله علیها با موضوع سلفی کیست و سلفی گیری چیست برگزار شد.

در ابتدای این همایش که عصر پنجشنبه در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، اسماعیل شفیعی سروستانی مدیر مسئول موسسه موعود عصر با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و تقدیم مراسم به ساحت مقدس حضرت امیرالمومنین علی (ع) و حضرت زهرا (س) مقدمه خود را با اشاره به یکی از سرمقاله های ماهنامه موعود آغاز کرد.  مقاله ائتلاف خونین صلیب، سلفی و صهیون که در آن پرده از ائتلافی برداشته شد که به نظر نا ممکن می آمد اما به زودی کل مستضعفان جهان متوجه کمر بستن آنها برای انهدام اهل ولایت و شیعه شدند.

 

آخرالزمان

یهود بازیگردان ائتلاف خونین
مدیر مسئول ماهنامه موعود با تشبیه یورش این ائتلاف نامقدس به یورش مغول ها گفت: از این ائتلاف نامقدس به زودی شرق اسلامی مبتلای بحران شد و واقعه ای شبیه یورش مغول، تمام جهان اسلام را در نوردید. ابتدا افغانستان را و بعد عراق و سوریه و این ماجرا تا آنجا پیش رفت که دشمن اصلی شامل یهود و مجامع مخفی و جریانهای ماسونی و ... به کل فراموش شدند و همه متوجه یورش بی محابای جریانی معروف به سلفی شدند. این جریان به نیابت از دو جریان صلیبی و صهیونی بلایی بر سر مردم آورد که صلیب و صهیون طی دویست سال نتوانسته بودند آن را انجام دهند و پر واضح بود که گرداننده اصلی پشت پرده و عروسک گردان ماجرا یهود بود. این جریان درست زمانی که مسلمانان از دست استعمار 200 ساله رها شدند و رو به اتحاد داشتند، زخم جدیدی به پیکر رو به التیام جهان اسلام وارد کرد.

 

آخرالزمان

زمینه سازی برای خاورمیانه بزرگ
موضوع دوم قابل بحث که توسط مدیر موسسه فرهنگی موعود عصر مطرح شد، طرح خاورمیانه بزرگ و قطعه قطعه شدن کشورهای بزرگ با محوریت قومیت ها بود که توسط جهانخواران ساماندهی می شد.

شفیعی سروستانی در این خصوص بیان کرد: زمینه سازی برای تاسیس حکومت بنی اسرائیلی در منطقه جز با همکاری نمایندگان بومی در مناطق میسر نبود. بنی اسرائیل به خاطر ثروت و منابع زیر زمینی فراوانی که در این منطقه موجود بود و همچنین آمادگی و آرمانگرایی این مردم به نحوی که هر لحظه ممکن بود در سینه استکبار منفجر شوند نگرانی زیادی داشت و از این جا بود که سلفی ها  وارد عمل شدند و با پرورش سربازانی از همین مناطق و هزینه کردن آنها در راستای اهداف بنی اسرائیل، زمینه های برقراری خاورمیانه بزرگ را فراهم نمایند.

 
آخرالزمان

آخرالزمان جعلی برای تخلیه انرژی شیعیان
موضوع سوم مورد اشاره توسط شفیعی سروستانی، اجرای پروژه آخرالزمان جعلی بود. وی در تشریح این موضوع گفت: غرب صلیبی و صهیونی و مجامع مخفی متوجه شده بودند یکی از موضوعاتی که جهان اسلام را به هم پیوند می دهد امید به ظهور است و با توجه به اطلاعاتی که از منابع ما داشتند تمام تلاششان را کردند تا با ایجاد یک آخرالزمان جعلی توان این منطقه را تخلیه کنند. آنها با توجه به اطلاع از احادیث پیامبر و اشاره به خروج سفیانی و نسب او که به بنی امیه بر می گردد، آرام آرام جریانی را در منطقه دامن زدند تا شباهت زیادی به وقایع قبل از ظهور ایجاد کنند.

در این زمینه هم نیرویی پا به رکاب تر از سلفی ها نبودند. این افراد منطقه را در نوردیدند و در منطقه شامات وضعیتی را فراهم کردند تا مسلمانان هم گمان کنند واقعه ظهور خیلی نزدیک است و هر آن ممکن است سفیانی خروج کند. همچنین نشانه هایی بروز دادند که امر بر مردم مشتبه شد و همین حالا هم بسیاری بر این باورند که جریان حاکم بر سوریه همان ماجرای سفیانی است و همین امر باعث تخلیه انرژی منطقه و تخریب سوریه بود.

ورود جریان سلفی به مرزهای ایران
این پژوهشگر فرهنگی با اشاره به شکل گیری هلال شیعی که از پاکستان شروع و با عبور از ایران به لبنان می رسید گفت: این هلال ترسی بر اندام ائتلاف انداخت که خواستند قبل از آنکه این جریان شیعی رشد کند آن را بشکنند و در اینجا هم گزینه ای بهتر از جریان سلفی نبود که وارد میدان عمل شود.

اگرچه جریان های سلفی امروز در گستره وسیعی در عربستان، مناطق شیعه نشین را لگد مال می کنند و در سوریه و بحرین و پاکستان بلا و تخریب ایجاد کردند، مشاهده می کنیم آرام آرام این جریان سلفی خزنده از مرز ها عبور کرده به سرزمین ایران هم خودش را نزدیک کرده است.

مدیر مسئول موسسه موعود عصر (عج) با اشاره به فراجناحی و فراحزبی عمل کردن موسسه موعود اظهار کرد: امیدوارم کسی از بحث امروز سوءاستفاده نکند، موعود تنها زمانی که احساس کند موضوعی جغرافیای فرهنگی و شیعی را خدشه دار میکند وارد بحث می شود و امروز نیز از همین رو وارد این موضوع شده است چرا که سلفی ها از مرزهای مختلف وارد شده اند و ما امروز لکه هایی را می بینیم که شبیه جزایر کوچک هستند اما این جزایر کوچک فرقه ای، آرام آرام به هم پیوند خواهند خورد و مشکلات بزرگی را برای شیعه خانه امام زمان ایجاد خواهد کرد.

آخرالزمان

حمله فرهنگی سلفی ها
وی با بیان اینکه حرکت اول سلفی ها با  وجهه فرهنگی بوده است بیان کرد: این جریان ابتدا مدارس متعددی را در روستاها و شهرستانهایی دراستان سیستان وبلوچستان تعطیل کردند و با وارد کردن معلم ها و طلبه هایی از پاکستان مدارس سلفی را تاسیس کردند، که حداقل دو دهه از این حرکت می گذرد و آرام آرام به بهانه های مختلف در استانهای بوشهر تا هرمزگان هدایای فرهنگی توزیع کردند تا مستضعفان را به خود جلب کنند. همچنین درمراحل بعدبا توزیع جزوات و کتابهای شبهه آفرین رادر غفلت و بی خبری متولیان امورفرهنگی و سیاسی توزیع کردند.

خبرهای زیادی این روزها ازهجوم برنامه ریزی شده سلفی ها به مشهد منتشر شده است. فرمان یکی ازمولوی ها که با عبارت  «علیکم بالمشهد» همراه بود موج جدیدی را باعث شد.  وی پیروان خود را به حضور در این شهر ترغیب کرد، همین جمله طوری اثر گذاشت که در مدت کوتاهی موجی از مهاجرت را به مشهد باعث شد به نحوی که امروز مشهد را به تمام معنی در خطر می بینیم. بسیاری از مناطق استراتژیک این شهر آرام آرام دارد به تصرف در می آید. امروز تعدادی تاکسی تبلیغاتی در این شهر هست که مسافران را تا به مقصد برسانند ده ها شبهه در ذهن او می کارند و آنها را به هتل ها و مسافرخانه هایی مشایعت می کنند که تلویزیون های ان برای پخش  شبکه  های سلفی تنظیم شده اند.

 
آخرالزمان
حمله افتصادی سلفی ها
وی با اشاره به اینکه سلفی ها درصدد هستند شریانهای اقتصادی کشور را نیز در دست بگیرند، گفت: سالها پیش سفری به هرمزگان داشتم و دیدم برجی عظیم مشرف به دریا در حال ساخت است وقتی از سازندگان آن جویا شدم گفتند عده ای از سرمایه گذاران با پولهایی که از عربستان و امارات آمده است دست به ساخت این بنا ها زده اند امروز باگذشت یک دهه  وقتی اندکی سر برگرداندیم می بینیم این شریان های اقتصادی در سرتاسر مناطق جنوبی کشور احداث شده اند. تعداد زیادی زمین های حاصلخیز و استراتژیک خوزستان  با چک های سفید امضا خریداری شدند و با وام های خوب و کم بهره یا بلاعوض جریانهای اقتصادی خود را در منطقه بسط دادند.
 
 
آخرالزمان
تلاش برای حمله سیاسی
شفیعی سروستانی افزود: همواره حرکت های فرهنگی آرام آرام تبدیل به حرکت سیاسی می شوند و بعد هم تبدیل به حرکت نظامی می شوند. فاز فرهنگی سلفی ها چند سال است ادامه پیدا کرده و امروز در حال ورود به فاز سیاسی است.

شیعه خانه امام زمان که باید بستر تربیت یاران و سربازان امام زمان (عج) باشد امروز درگیر این جریان شده است. تا جایی که تلاشهای این جماعت برای کسب پست های سیاسی  واجتماعی منطقه ای و استانی با وعده و وعید های عده ای ازمدیران در حال ثمر دادن است.
 

آخرالزمان

حصر اقتصادی و تصرف مناطق استراتژیک کشور، شکستن هلال شیعی، کسب مناصب سیاسی (در ابتدا منطقه ای، استانی و سپس ملی) و کوچاندن تدریجی پیروان خود به مناطق حساس با مدد گرفتن از سرمایه های وارداتی عربستان سعودی خسارات بسیاری به بار آورده که ادامه خواهد داشت.

وی افزود: یکی از ترفند های دیگر آنها تضعیف زبان ملی است. تکیه بر قومیت گرایی افراطی این امر را پیش می برد.

فرقه گرایی و قومیت گرایی خطر بزرگی است که ایران را تهدید می کند و موضوع گسست جغرافیای ملی پیش زمینه ای برای طرح خاورمیانه بزرگ است. تا جایی که اگر روزی جماعتی برای استقلال کشور جدید سر بر آرند بدانید که ناشی از فرقه گرایی و قومیت گرایی و دامن زدن به آن توسط عده ای بوده است که ستون پنجم دشمن شده اند و اهداف سعودی ها و سلفی ها را میسر کرده اند.

 

آخرالزمان
شفیعی سروستانی سخنان خود را اینگونه به پایان رساند: توصیه ما تقویت وجهه فرهنگی شیعیان است. مراقبت و حفظ شیعه خانه امام زمان (عج) و حفظ فرهنگ آن است. ما به عنوان اهل فرهنگ وظیفه متولیان سیاسی و اقتصادی می دانیم که این وظیفه را جدی بگیرند تا خدشه ای به این سرزمین وارد نشود و وظیفه مسئولان چیزی نیست جز حفاظت از شیعه خانه امام زمان (عج) که امانت امام است، تا زمانی که نقش خود را در زمینه سازی برای ظهور ایفا کند.

گزارشگر: مریم محبی

ائتلاف صلیب صهیون سلفی ظهور سفیانی آخرالزمان

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 حضرت زهرای اطهر(س) الگو و اسوه زنان جهان  [ پنجشنبه، 14 اسفند ماه، 1393 ] 1179 مشاهده
 روز شمار محرم (شب ششم و هفتم)  [ دوشنبه، 20 آبان ماه، 1392 ] 1243 مشاهده
 پیش‌بینی پیامبر از خانواده‌های آخرالزمان  [ دوشنبه، 7 دي ماه، 1394 ] 633 مشاهده
 چگونه با امام زمان (عج) درد و دل کنیم  [ سه شنبه، 28 آبان ماه، 1392 ] 2360 مشاهده
 شمشیر امام مهدی(عج) بر گردن اشرافیّت ...  [ چهارشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1394 ] 713 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب