آخرالزمان - Content

علائم ظهورهفت ماه تا ظهوردر این مقاله تقویم سیاسی و حوادث هفت ماه پایانی منجر به ظهور بررسی می شود و با مطابقت جریان های قبل از ظهور با جریان های سیاسی منطقه قصد دارد که زوایای ظهور و حوادث منجر به ظهور را بیشتر در چشم خوانندگان عینی کند تا خوانندگان عزیز با روند کلی جریان های منجر به ظهور آشنا شوند و چشم اندازی کامل از این جریانات کسب کنند.
مقدمه :در این مقاله تقویم سیاسی و حوادث هفت ماه پایانی منجر به ظهور بررسی می شود و با مطابقت جریان های قبل از ظهور با جریان های سیاسی منطقه قصد دارد که زوایای ظهور و حوادث منجر به ظهور را بیشتر در چشم خوانندگان عینی کند تا خوانندگان عزیز با روند کلی جریان های منجر به ظهور آشنا شوند و چشم اندازی کامل از این جریانات کسب کنند.در جریان های واقع در سال ظهور ما شاهد علائمی عمومی در سطح جهان هستیم که از آن جمله می توان به زلزله های فراگیر در سطح جهان، باران های سیل آسا و وضعیت بد آب و هوایی و جوی، خشکسالی و قحطی، کسوف و خسوف، بیماری طاعون به طور گسترده در سطح جهان و جنگها و کشتارهای متعدد در نقاط مختلف جهان اشاره کرد، که در این مقاله به این علائم پرداخته نشده و فقط به جنگها و جریاناتی که در منطقه ظهور واقع می شود اشاره شده است و باید گفت خواننده این مقاله باید این علائم عمومی را خود در طول جریانات ذکر شده در مقاله در نظر آورده و اوضاع دیگر نقاط جهان را نیز تصور کند که در چه سختی و آشفتگی هایی گرفتار هستند، در پایان باید گفت به خاطر گستردگی مطالب و برای اینکه سر رشته وقایع از دست خواننده خارج نشود از ذکر این علائم عمومی در طول مقاله خودداری شده است.در مقاله حاضر تقویم سیاسی و حوادث هفت ماه پایانی منجر به ظهور بر اساس روز و ماه قمری بیان شده است، که تاریخ های ذکر شده برای شکل گیری یک نمای کلی در ذهن خواننده درج شده است و مقصود تعیین وقتی پیش گزیده برای این حوادث نمی باشد، و هدف از درج تاریخ ها فقط نمایان کردن فاصله زمانی حوادث با یکدیگر است تا خواننده بتواند جریان های قبل از ظهور را از هم تفکیک کند، البته گفتنی است که تنها تاریخ های قمریِ مربوط به علائم حتمی ظهور در زمان های معین طبق روایات درج شده است تا خواننده از بستر تاریخی درستی برای تصویر سازی ذهنی استفاده کند، همینطور تاریخ های مربوط به ماه های ذی الحجه و محرم به طور کامل بر حسب روایات استخراج شده است.امیدوارم این مقاله بتواند تصویری هر چند کلی از وقایع و حوادث قبل از ظهور به شما ارائه دهد تا بتوانید با روند کلی وقایع آشنا شوید، در پایان اگر از طرح مسائلی در طول این مقاله استفاده کرده ام که شاید دوستانی با آن موافق نباشند از محضر این دوستان عذر خواهی می کنم، ولی ذکر می کنم که حوادث گفته شده در این مقاله نوعی پیش فرض برای جریانات قبل از ظهور است و ممکن است بعضی از این حوادث یا بکلی روی ندهد یا به گستردگی ذکر شده در مقاله نباشند، ولی به هر صورت هدف این مقاله ارائه چشم اندازی ملموس از جریانات قبل از ظهور است تا بتواند عموم مردم را برای حوادث آینده آماده کند.منابع تحلیلی به صورت لینک در زیر نوشتار مربوطه ارائه شده و همچنین احادیث مورد نیاز برای مطالب در زیر آنها در داخل نشان آکولاد { } قرار داده شده که البته برخی از احادیث سندی برای مطالب سطور بعدی نیز هستند که برای عدم تکرار یک بار ذکر شده اند و از دوستان خواهشمندم از منابع حدیثی برای سطور جلوتر نیز بهره ببرند و همچنین در برخی مواقع قسمتی از متن کتاب عصر ظهور نوشته آقای کورانی در نشان آکولاد { }  قرار گرفته که میتوان گفت برای تحلیل مسائل به این کتاب استناد شده است.با تشکر / آرش


1392/1/12

20 جمادی الاولی 1434 ماه جمادی الثانیسازمان های هواشناسی جوی ناپایدار و بارش های سیل آسایِ باران و برف را برای اکثر نقاط جهان اعلام می کنند.{ در سال پیش از ظهور قائم(عج) باران فراوانی میبارد که محصولات و خرماهای مختلف نخلستانها از بین می رود ولی شما درباره این حادثه شک نکنید.  اعلام الوری ص 428 ، بشاره الاسلام ص 125 ، الارشاد ج 2 ص 377 }{ وقتی قیام قائم (عج) نزدیک شود در ماه جمادی الثانی و ده روز از رجب ، بر مردم بارانی می بارد که خلائق همانند آن را ندیده باشند. بحارالانوار ج 52 ص 337 ، الزام الناصب ج 2 ص 159 ، تاریخ مابعدالظهور ص 137 }انقلابات یمن شدت گرفته و انقلابیون قسمت های شمالی یمن را بدست گرفته اند. 

تمام شهرهای کشور مصر در آشوب بسر می برند و اوضاع به طور کامل از دست حکومت مصر خارج شده است.آشوب ها و انقلاب های داخل کشور عراق بالا گرفته و تمام شهرهای عراق اوضاع آشفته ای را سپری می کنند.خبرها حاکی از آن است که شورش ها و درگیری ها در داخل کشور اردن نیز به اوج خود رسیده و حکومت اردن در حال فروپاشی است.در خبر ها اعلام شد که رؤسای انقلابیون جنوبی یمن در جلسه ای با رؤسای شیعیان انقلابی شمالی دیدار کردند و اعلام همبستگی خود را در این نشست ابراز کردند و امیدوار شدند تا با این همبستگی قسمت های دیگر یمن را هم از وجود رژیم پادشاهی یمن پاک کنند.باران های سیل آسا در اکثر نقاط جهان عبور و مرور را مختل کرده و همچنین بارش برف ها باعث از بین رفتن اکثر محصولات کشاورزی و درختان باغها شده است. سرمای شدید در اکثر مناطق جهان تلفات بسیاری را بر جای گذاشته است.{ از نشانه های قیام آن حضرت این است که در سالی پر از زلزله و سرما اتفاق می افتد. یوم الخلاص ص 543 ، بیان الائمه ج 2 ص 431 }{ ای شگفتا و سراسر شگفتی بین ماههای جمادی و رجب، از فراهم آمدن پراکنده ها و درو شدن روییدنیها و صداهایی پس از صداها. شرح نهج البلاغة، ج ۳، ص ۲۶۷، جزء ۶}

کشور ترکیه به دلیل تحرکات اقوام کُرد نشین در شمال عراق و ورود آنها به داخل خاک ترکیه، به کشور عراق هشدار ویژه می دهد که در صورت ادامه پیدا کردن این روند به مناطق شمالی عراق حمله خواهد کرد.خبرها حاکی از آن است که رئیس جمهور مصر ترور شده و او به همراه چند تن از هیئت دولت در این حادثه جان خود را از دست داده اند.همچنین در عملیاتی انتحاری نخست وزیر عراق و چند تن از همراهانش کشته می شوند و اوضاع عراق بیش از پیش آشفته می شود.

باران های شدید و سیل آسا از شدت درگیری ها در سوریه کاسته و خبرگزاری ها از اشغال کامل شهر حلب توسط تروریست ها خبر می دهند.آمریکا به همراه اسرائیل، حملات هوایی گسترده خود را به مصر آغاز می کنند.کشور ترکیه برای سرکوب اقوام کُرد شمال عراق، مناطق شمالی عراق را موشک باران می کند و درگیری زمینی بین ارتش ترکیه و اقوام کُرد شمال عراق صورت می گیرد.{ .... و قوم ترک و تاتار بغداد را مالک شوند آنگاه منتظر ظهور حضرت قائم (ع) باشید. ملاحم و الفتن ص ۱۹۷ }{ جابر جعفی می گوید: امام باقر(ع) فرمود: ... و گروهی متجاوز از ناحیه ترک باشند و خروج کنند؛ و به دنبالش در روم اغتشاش شود؛ و برادران ترک روی آورند تا آنکه به جزیره فرود آیند؛ و گروه متجاوزان رومیان روی آورند تا آنکه به رمله فرود آیند. ای جابر ؛ در آن سال در هر ناحیه از مغرب اختلاف فراوانی روی خواهد داد؛ .... سفیانی؛ ابقع و پیروانش را بکشد و آنگاه اصهب را بکشد؛ سپس همی بجز آنکه رو به سوی عراق کند نخواهد داشت..... بحار ج ۵۲ ص ۲۳۷ }نیروهای آمریکایی و اسرائیلی حمله زمینی را به داخل خاک مصر به طور گسترده آغاز می کنند.شیعیان انقلابی یمن امروز مناطق مرکزی یمن را هم به تصرف خود در آورده و فقط قسمت های شرقی یمن در اختیار ارتش است و می توان گفت ارتش یمن به نوعی از مقابله با انقلابیون دست کشیده و برخی از نیروهای ارتشی به انقلابیون پیوسته اند.مجلس خبرگان و مصلحت نظام پیشنهادی را مبنی بر  اجرای مراسمی برای تقدیر از رهبری شایسته ایران در سالگرد تنفیذ حکم رهبری به قوه  مجریه ارائه می دهند که پس از قبول این پیشنهاد از سوی دفتر مقام معظم رهبری. قوه مجریه زمان این مراسم را ۲۷ رجب مطابق با مبعث رسول اکرم(ص) اعلام میدارند.تقریبا بیشتر قسمت های شمالی مصر به دست نیروهای آمریکایی و اسرائیلی درآمده و جنگ گسترده زمینی و هوایی ادامه دارد.{ امام رضا (ع) فرمود: پیش از این امر؛ کشتار بیوح روی خواهد داد. گفتم: بیوح چیست؟ حضرت فرمود: جنگ پیوسته بدون قطع شدن. بحار ج ۵۲ ص ۱۸۲ }{ ... امام رضا(ع) فرمودند: هنگامی که پرچم های قیس(غربی ها) به مصر حمله کنند و پرچم های کنده ( روس ها) وارد خراسان (ایران) شوند..... بیان الائمه ص ۴۳۲ }{ اوزاعی می گوید: هنگامی که لشکر پرچم های زرد ( یعنی غربی ها) داخل مصر شدند؛ مردم شام پناهگاههای زیرزمینی برای خود بسازند. مهدی موعود منتظر ج ۲ ص ۳۱۷ }{ پیشاپیش حضرت مهدی مرگ سرخ و مرگ سفید پیش می آید و حمله ملخها در زمان او و در غیر زمانش مانند رنگهای خون کشتار قرمز( ناشی از جنگ) و شمشیر است و مرگ و میر سفید به خاطر طاعون خواهد بود. الغیبه نعمانی ص 185 ، الارشاد ج 3 ص 372، الغیبه شیخ طوسی ص 267 }کشور اردن به طور کلی تحت آشوب قرار گرفته و کنترل اوضاع کاملا از دست حکومت پادشاهی خارج شده است. 
هفت ماه تا ظهور علائم ظهور

در تاریخ : سه شنبه، 26 شهريور ماه، 1392
نویسنده: admin
(259998 مشاهده)


در مورخه : دوشنبه، 7 اسفند ماه، 1396 (IP آدرس : )

جالب بود

ممنون

ارسال جوابیه ]

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]