آخرالزمان: مقالات آرش

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

دسته:مدیریت timeتاریخ: جمعه، 13 آذر ماه، 1394 hits بازدید: 7061 writerنویسنده: arash

پس از یک هفته غیبت و حضور در پیاده روی اربعین حسینی

که انشاالله قسمت همه دوستان شود

عکس هایی که در این سفر تهیه کرده ام را تقدیم دوستان میکنم

روی یکی از عکس ها کلیک کرده و در سایز بزرگ مشاهده کنید

نظرات: 0

دسته:آرش timeتاریخ: سه شنبه، 26 اسفند ماه، 1393 hits بازدید: 7328 writerنویسنده: arash

با توجه به رصد حوادث دنیا در خواهیم یافت که چندین سال است که بوی پیراهن یوسف زهرا به مشام می رسد و تمامی حوادث منطقه ای و جهانی حاکی از آن است که جهان به سوی تغییر و حادثه ای بزرگ گام بر می دارد. با نگاهی کوتاه به منطقه خاورمیانه که کوران حوادث آخرالزمان و ظهور منجی در آن روی می دهد در خواهیم یافت که ما به شرایط قبل از ظهور نزدیک شده ایم.

نظرات: 1

دسته:آرش timeتاریخ: دوشنبه، 1 دي ماه، 1393 hits بازدید: 7623 writerنویسنده: arash

وقتی در کنار ضریح مبارک امام حسین(ع) بودم خوب می فهمیدم که چرا در مداحی های مختلف می گویند پنجره فولاد رضا برات کربلا میده!

دسته:آرش timeتاریخ: جمعه، 14 آذر ماه، 1393 hits بازدید: 9170 writerنویسنده: arash

اصهب سرباز کافر

یکی از پرچم های جنگ که در شامات برافراشته می شود پرچم اصهب است، در روایات اشارات اندکی به مشخصات اصهب شده است، در این مقاله قصد دارم مشخصات اصهب را از روی روایات موجود بررسی کنم تا دوستان بهتر با شخصیت اصهب روایات آشنا شوند.

نظرات: 7

دسته:آرش timeتاریخ: سه شنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1393 hits بازدید: 10425 writerنویسنده: arash

با توجه به درخواست کاربران مبنی بر معرفی شخصیت شعیب بن صالح، بر آن شدم تا اطلاعاتی صحیح را از اینترنت تهیه کرده و در کنار هم قرار دهم تا کاربران بتوانند به نحو صحیحی با روایات و موارد کلیدی برای شناسایی این شخصیت بزرگ، آشنا شوند.

امام حسن (ع) : مردی گندمکون، چهارشانه و کوسه ، متوسط القامة بنام شعیب بن صالح با چهارهزار نفر از ری (تهران) خروج میکند که در پیشقدم ظهور حضرت مهدی است. کسی در برابرش ایستادگی نمیکند جز اینکه کشته میشود.

نظرات: 2

دسته:آرش timeتاریخ: سه شنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1393 hits بازدید: 28955 writerنویسنده: arash

با توجه به درخواست کاربران مبنی بر معرفی شخصیت شعیب بن صالح، بر آن شدم تا اطلاعاتی صحیح را از اینترنت تهیه کرده و در کنار هم قرار دهم تا کاربران بتوانند به نحو صحیحی با روایات و موارد کلیدی برای شناسایی این شخصیت بزرگ، آشنا شوند.

نظرات: 113

دسته:آرش timeتاریخ: سه شنبه، 17 دي ماه، 1392 hits بازدید: 37888 writerنویسنده: admin

داعش از پدر معنوی مخالفان سوریه انتقام گرفتءاللهءمحمدءعلیءاسلامءدینءTVshiaءشیعهءمنجیءقرآنءخداء

اتفاقی که این روزها حوادث جاری در سوریه را متفاوت کرده این است که گروه های ترروریستی موجود در سوریه با یکدیگر دچار اختلاف شده اند و این روزها درگیری های خونینی بین این گروه ها حادث شده و اعلامیه های متعددی بر همین اساس از سوی این گروه ها صادر شده است که سایر گروه ها را مورد تهدید قرار داده اند.

یکی از گسترده ترین اختلافات بین دو گروه تروریستی «دولت اسلامی در عراق و شام» موسوم به داعش و گروه ترروریستی جبهه اسلامی که به تازگی از گروه ارتش آزاد سوریه مشتق شده در حال انجام است.

دسته:آرش timeتاریخ: سه شنبه، 17 دي ماه، 1392 hits بازدید: 13793 writerنویسنده: admin

داعش از پدر معنوی مخالفان سوریه انتقام گرفتءاللهءمحمدءعلیءاسلامءدینءTVshiaءشیعهءمنجیءقرآنءخداء

اتفاقی که این روزها حوادث جاری در سوریه را متفاوت کرده این است که گروه های ترروریستی موجود در سوریه با یکدیگر دچار اختلاف شده اند و این روزها درگیری های خونینی بین این گروه ها حادث شده و اعلامیه های متعددی بر همین اساس از سوی این گروه ها صادر شده است که سایر گروه ها را مورد تهدید قرار داده اند.

یکی از گسترده ترین اختلافات بین دو گروه تروریستی «دولت اسلامی در عراق و شام» موسوم به داعش و گروه ترروریستی جبهه اسلامی که به تازگی از گروه ارتش آزاد سوریه مشتق شده در حال انجام است.

دسته:آرش timeتاریخ: پنجشنبه، 12 دي ماه، 1392 hits بازدید: 7396 writerنویسنده: admin

وقتی در کنار ضریح مبارک امام حسین(ع) بودم خوب می فهمیدم که چرا در مداحی های مختلف می گویند پنجره فولاد رضا برات کربلا میده!

دسته:آرش timeتاریخ: چهارشنبه، 4 دي ماه، 1392 hits بازدید: 9568 writerنویسنده: admin

نوروز روز ظهور قائم(عج) / بخش دوم

امام صادق(ع) فرمود: نوروز روزی است که قائم ما اهل بیت در آن ظهور می کند.

درباره زمان ظهور امام زمان(عج) همواره در طول تاریخ گمانه زنی هایی صورت میگرفته و علائم عمومی و اختصاصی مربوط به آن دوران بیان میشده است، در عصر حاضر این گمانه زنی ها بسیار افزایش یافته و به نوعی حوادث خاص و عمومی جهان باعث افزایش این گمانه زنی ها شده است، همچنین برخلاف برهه های زمانی گذشته در طول تاریخ، در عصر حاضر بزرگان دینی و علما و روحانیون برجسته نیز بر نزدیک بودن زمان ظهور امام زمان(عج) اذعان دارند و برخی حتی احتمال رخ دادن واقعه ظهور در دهه حاضر شمسی را بسیار زیاد میپندارند.

نظرات: 1
آمار کاربران

نظرسنجی
ارائه مقالات با کدام موضوع را مورد نیاز می دانید؟

تطبیق حوادث جهان با روایات
شخصیت های هنگامه ظهور
علائم کلی زمان ظهور
حوادث قبل از ظهور
علائم حتمی ظهور

نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 197
نظرات : 0