در صورت وقوع اين زلزله، کارشناسان پيش بيني کرده اند بسياري از اماکن تاريخي فلسطين و همچنين مسجد الأقصي هم يا به طور کامل منهدم و يا به شدت آسيب خواهند ديد.


به گزارش شيعه آنلاين، شبکه هفت تلويزيون رژيم صهيونيستي روز گذشته با انتشار گزارشي مدعي شد که در آينده اي نزديک زلزله اي مهيب منطقه را خواهد زد.

اين گزارش در ادامه افزود:‌ اين زلزله ويران کننده کشورهاي اردن، فلسطين و لبنان و همچنين سرزمين هاي اشغالي را مورد آسيب شديد قرار مي دهد.

اين شبکه صهيونيستي در گزارش خود پيش بيني کرده که اين زلزله حداقل 15 هزار کشته در اسرائيل خواهد داشت.

شبکه هفت تلويزيون صهيونيستي با هدف اثبات ادعاي خود، به چند زلزله اخيري که در شمال سرزمين هاي اشغالي رخ داده اشاره کرد و گفت:‌ چند زلزله اي که در چند وقت اخير با ريشتر پايين در شمال اسرائيل رخ داد،‌ مقدمه اي بوده براي زلزله اي ويران کننده که در آينده رخ خواهد داد.

اين شبکه صهيونيستي همچنين در اين گزارش افزود: زلزله ويران کننده اي که قرار است رخ دهد، ‌7.5 ريشتر خواهد بود و اسرائيل به هيچ وجه آماده مقابله با چنين زلزله اي نيست.

در همين حال "آفي شابيرا" مدير اداره مقابله با زلزله در اسرائيل، طي اظهاراتي در اين باره گفت:‌ در اين منطقه هر 100 سال يک بار زلزله اي مهيب رخ مي دهد که ويران کننده است. اکنون نزديک به 100 سال است که چنين زلزله اي رخ نداده و به نظر مي رسد ديگر زمان آن فرا رسيده است.

گفتني است در صورت وقوع اين زلزله، کارشناسان پيش بيني کرده اند بسياري از اماکن تاريخي فلسطين و همچنين مسجد الأقصي هم يا به طور کامل منهدم و يا به شدت آسيب خواهند ديد.

بدون شک، حفاري هاي انجام شده توسط رژيم صهيونيستي طي چند دهه اخير در زير مسجد الأقصي از عوامل اصلي تأثير اين زلزله بر اين مسجد است.

از سوي ديگر "بنيامين نتانياهو" نخست وزير صهيونيستي دستور داده مقامات مسئول فورا بررسي هاي لازم در مورد هرگونه زلزله احتمالي را انجام دهند تا کابينه صهيونيستي تدابير لازم در اين باره را اتخاذ کند.


مسجد الاقصی زلزله

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 آخرالزمان و گرسنگی و کسادی بازار  [ يكشنبه، 4 آبان ماه، 1393 ] 957 مشاهده
 عصر زلزله‌های ویرانگر  [ پنجشنبه، 21 آذر ماه، 1392 ] 2727 مشاهده
 فتنه‌های بحران‌ساز آخرالزّمان  [ پنجشنبه، 22 اسفند ماه، 1392 ] 1111 مشاهده
 مهدويت و جنگ تمدن ها ( بخش سوم )  [ شنبه، 27 مهر ماه، 1392 ] 1603 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب